Prodej a servis chladicí,
     mrazicí a klimatizační techniky
Úvod
O společnosti
Aktuality
Jak nakupovat
Obchodní podmínky
Kontakty
Nacházíte se: Úvod / Aktuality / Obslužné chladicí vitríny LADA rovné sklo, ventilátorové chlazení
zpět

Obslužné chladicí vitríny LADA rovné sklo, ventilátorové chlazení

10.04.
2014
Obslužná chladicí vitrína je určena k expozici a prodeji chlazených masných a jiných potravinářských výrobků. Chlazení vitríny je ventilátorové, teplotní rozsah je od 1°C do 10°C při okolní teplotě od 16°C do 25°C.
Předností této vitríny je nový design s rovným čelním sklem, zajišťuje zákazníkovi dobrý přehled vystavených produktů.


Korpus je zvenku v provedení šedý lak, vnitřní část (úložný prostor) je z mačkaného Al, korpus je izolovaný ekologickou pěnou o tloušťce 40 mm, elektronický termostat je s ukazatelem teploty, automatické odtávání, ventilátorové chlazení, pod výstavní plochou je skladovací prostor, sklo vitríny je rovné, výstavní plocha je nerezová z AISI 304.


Ve standardním vybavení je pracovní plocha o šířce 300 mm, vyrobena z laminátové desky, osvětlení je bílé, nárazník tvořen z plastu v barvě šedé, horní skleněná police, vnitřní teploměr, zadní plexi posuvné dvířka, odtok kondenzátu do nádoby.

 

V nadstandardním vybavení lze doobjednat:

Pracovní desku granitovou nebo nerezovou, čelní část vyrobena z profilu AL s doplňky z plastu, čelní police pro zákazníka, čelní nárazník z Al, vnitřní úložný prostor z nerezi, automatické odpařování kondenzátu, zářivka na maso (červená), vnitřní police, provedení Tropik (okolní teplota +16 do +32°C, 60% HR).

 

Vitríny se vyrábějí v délkách 1 m, 1,5m, 2 m, 2,5 m, 3 m. Čelní část vitríny může být vyrobena v různých odstínech RAL, dle požadavku zákazníka.
 

 

Se svými požadavky a dotazy se na nás můžete kdykoliv obrátit, navrhneme pro Vás nejvhodnější řešení. Naše výrobky jsou kvalitní, bezporuchové, s garancí záruky 24 měsíců , zajišťujeme záruční i pozáruční servis po celé republice. Materiály a komponenty našich výrobků jsou výhradně ze zemí EU.L ... R obslužná chladicí vitrína

               


odkaz:  http://www.ledofm.cz/produkty/obsluzne-chladici-vitriny-lada/obsluzne-chladici-vitriny-lada-rovne-sklo-ventilatorove.html
zpětvpřednahorutisk
 
KLIMATIZACE
SERVIS
MONTÁŽE
REVIZE
All rights reserved LedoFM s.r.o.
Vyrobilo Eline studio 2012
NEWSLETTER

facebook partneři