Prodej a servis chladicí,
     mrazicí a klimatizační techniky
Úvod
O společnosti
Aktuality
Jak nakupovat
Obchodní podmínky
Kontakty
Nacházíte se: Úvod / Klimatizace
zpět

Klimatizace

Klimatizace je zařízení, které odebírá tepelnou energii vzduchu uvnitř budovy a předává ji do vnějšího prostředí. 
Instalujeme a dodáváme klimatizace a klimatizační jednotky renomovaných výrobců. Instalace klimatizace provádíme na klíč včetně stavebních prací. Součástí je zajištění pravidelného servisu klimatizace a servisní zásah po nahlášení poruchy klimatizace.

Klimatizační jednotky jsou vhodné jako klimatizace do bytu, klimatizace prodejny,  klimatizace lékařské ordinace, klimatizace kanceláří, klimatizace serverů a mnoho dalších umístění.
Klimatizace je také nejvhodnějším řešením k vytápění. Klimatizace funguje na principu tepelného čerpadla.

Klimatizace se skládá z vnitřní a venkovní jednotky. Venkovní jednotka může být umístěna na fasádě domu pomocí konzolí, dále na balkoně či střeše. Vnitřní jednotka je umístěna dle typu, účelu a designu. 
 
Splitové a multisplitové systémy různých výrobců jsou dostupné v různých chladicích výkonech od 2,5 do 16 kW jako přístroje pro chladicí a topný provoz se spuštěním tepelného čerpadla. Vnitřní jednotky harmonicky zapadnou do každého prostředí. Mají velmi tichý provoz.
Na trhu se dnes vyskytuje velké množství klimatizací co do značek, typů, designů, způsobů montáže a účelu určení. Samotný výběr a rozhodnutí jsou na Vás jako zákazníkovi. Právě proto ale buďte pozorní, dobrá volba druhu a značky zařízení ovlivňuje Vaši budoucí spokojenost až z 50 %.

Proto se obraťte na naši odbornou firmu, která Vám navrhne typ zařízení, značku a místo pro instalaci jednotek.
Jako samozřejmost Vám nabízíme bezplatné posouzení Vašeho problému a bezplatný propočet a návrh řešení.
Odborně stanovíme potřebný výkon a rádi Vám vysvětlíme výhody a nevýhody jednotlivých variant řešení.


Ledo F-M specialista na klimatizace


Již od počátku si značka SINCLAIR stanovila za svůj hlavní cíl přinášet kvalitu a pohodu do života všech obyvatel modré planety. Nedílnou součástí pro dosažení tohoto cíle je základní a pevně zakotvená podmínka, že technického pokroku je nutno dosahovat výhradně v harmonii s přírodou. Vysoká úroveň kvality a orientace na produkci špičkových technologicky vyspělých zařízení je důsledkem pečlivé pozornosti věnované vývoji, výrobě a zkušebním postupům, stejně jako podpoře při prodeji. K tomu účelu je každý díl pečlivě vybírán a přísně zkoušen, aby byla zajištěna kvalita a spolehlivost celého výrobku. Provoz společnosti je v souladu s ISO 9001. Produkty SINCLAIR vyhovují evropským předpisům, které zaručují bezpečnost výrobku. Klimatizace SINCLAIR pro domácnost je moderním, hospodárným a efektním řešením toho, jak vytvořit příjemnou pohodu v obývacím pokoji, jídelně, kuchyni nebo ložnici, ve dne i v noci, po celý rok.NÁSTĚNNÉ JEDNOTKY INVERTER 

Oproti klasickým klimatizacím, které mají standardní jednorychlostní kompresor s fixním počtem otáček bez možnosti zvyšovat nebo redukovat jeho okamžitý výkon, pracují inverterové jednotky po většinu času s částečnou zátěží. Klasická jednotka reguluje výkon cyklickým vypínáním a zapínáním svého kompresoru, což vede ke kolísání teplot a zbytečnému zatížení hlukem. 
Inverterové jednotky dokáží řídit výkon plynulou regulací, což vede k výraznému zlepšení komfortu prostředí, poklesu hlučnosti, vyšší efektivitě a nižší spotřebě energie. Spotřeba energie je zhruba o 44% nižší u klasické klimatizace. 


VÝKONNÝ KOMPRESOR JAPONSKÉ ZNAČKY


Kompresory Mitsubishi, Panasonic, Sanyo, hitachi.


CRYOCATALYST TECHNOLOGIE


Nový víceabsorbční filtr zachycuje prachové částice, tabákový dým a jiné běžné nečistoty, ale také zachycuje mikroskopické viry a bakterie, cryocatalická síť rychle odstraňuje zápach a rozkládá škodlivé plyny obsažené ve vzduchu, jako je formaldehyd, amoniak a sirovodík. Údržba filtru je snadná.


FILTR Z AKTIVNÍHO UHLÍKU


Uhlíkový filtr pohlcuje tabákový dým, pach domácích zvířat a ostatní nečistoty.


SUPER TICHÝ PROVOZ


Při projektování ventilačního systému se používá moderní metoda počítačového modelování. Výsledkem je dosžení minimálních hodnot hluku (24dB = úroveň šepotu).


FLEXIBILNĚ NASTAVITELNÉ LAMELY


Nový typ "tichých lamel" vyrobených z nových materiálů umožňují větší úhel nastavení a zvyšují komfort proudění vzduchu (horizontální chlazení, topení ve směru k podlaze, široký rozsah proudění).


LEHCE ČISTITELNÝ PANEL


Snadné odnímání čelního panelu pro snadné čištění

 


Přílohy ke stažení:

Katalog komerčních klimatizací Sinclair (pdf / 6,25 MB)
Katalog FAN COIL jednotek Sinclair (pdf / 4,34 MB)
Katalog rezidenčních klimatizací 2016 (pdf / 7,94 MB)
zpětvpřednahorutisk
 
KLIMATIZACE
SERVIS
MONTÁŽE
REVIZE
All rights reserved LedoFM s.r.o.
Vyrobilo Eline studio 2012
NEWSLETTER

facebook partneři