Prodej a servis chladicí,
     mrazicí a klimatizační techniky
Úvod
O společnosti
Aktuality
Jak nakupovat
Obchodní podmínky
Kontakty
PRODUKTOVÉ MENU
akční zboží nové zboží top zboží nejprodávanější zboží
AKTUALITY
archiv
26.01.
2024
CHLADÍCÍ SKŘÍNĚ BOLARUS - NEJVYŠŠÍ KVALITA PRO CATERINGOVÝ PRŮMYSL
29.04.
2022
Ochrana životního prostředí je pro naši společnost prioritou
17.02.
2022
NOVINKY PRO SEZÓNU 2021
KONTAKT
kontakt
LEDO F–M, s.r.o.
Palkovická 2146
738 01 Frýdek–Místek
kontakt
tel./ fax.: 558 436 087
mobil: 777 915 045
Nacházíte se: Úvod / Aktuality / Profesionální chladicí a mrazicí skříně do zázemí
zpět

Profesionální chladicí a mrazicí skříně do zázemí

01.02.
2013
Chladicí a mrazicí skříně o obsahu 1400, 700 a 500 litrů jsou využívány především k uskladnění potravin do zázemí. Jedná se především o typy chladniček S 147, S 711, S 500 a S 147 S, S 711 S, S 500 S a o typy mrazniček SN 147 S, SN 711 S a SN 500 S, v provedení s ventilátorovým nebo statickým chlazením.

Kvalita výrobku a s ní spojená dlouhá životnost v profesionální oblasti má rozhodující vliv na ekologickou bilanci zařízení. Použitím vysoce kvalitních komponentů (kompresory Danfoss, regulace Eliwell) je zajištěna životnost přístroje po mnoho let.
 

Pro zajištění čerstvosti potravin, na kterou je kladen důraz obzvláště v profesionální oblasti, má rozhodující roli kvalita chlazení zařízení. Hlavními požadavky jsou rychlé zchlazení uložených potravin a teplotní stabilita.

Ve všech profesionálních oblastech, ve kterých je čerstvost potravin těžištěm kvality, jsou na chladničky a mrazničky kladeny velké požadavky. Časté otvíraní dveří, ukládání velkého množství potravin a nápojů nebo vysoká okolní teplota kuchyně apod. Kombinace velkého chladicího výkonu a výbavy pro profesionální potřeby nabízí výkon pro nejvyšší profesionální požadavky.
 

Zařízení LEDO Profi poskytují všechny přednosti, které požadují od chladniček a mrazniček profesionálové.

Chladicí a mrazicí systém s vysokou účinností


Chladicí agregáty jsou ve spojení s dynamickým chlazením a přesným elektronickým řízením dimenzovány na nejvyšší požadavky. Speciálně vyvinutým prouděním vzduchu ve vnitřním prostoru je dosaženo optimálního rozdělení chladu v celém zařízení. I při častém otvírání dveří a ukládání velkého množství čerstvých potravin zaručuje systém cirkulace vzduchu vždy požadovaný chladicí výkon. Při otevření dveří je ventilace zastavena. Chlad tak zůstává v přístroji a cenná energie je tím ušetřena. Odmrazování probíhá automaticky. Chladicí komponenty jsou integrovány bezpečně v dobře přístupné horní části zařízení.
 

Dveře zařízení lze snadno otvírat pomocí madla integrovaného do dveří v jejich jedné části nebo po celé jejich výšce. Nejsou zde žádné vyčnívající díly, které by zasahovaly do prostoru a ovlivňovaly tak průběh práce okolí. Robustní dveře jsou snadno čistitelné, těsnění dveří je snadno vyměnitelné. Dveře jsou samouzavírací, zámek je integrovaný a chrání před nežádoucím přístupem. Směr otvírání dveří lze měnit.
 

Všechna naše zařízení jsou vyrobena novou technologií, laserovými řezacími stroji, z pozinkovaného plechu, na který je speciální technologií nanášen lak vypalováním. Nerezové produkty jsou vyrobeny z kvalitní potravinářské oceli AISI 304, zařízení jsou izolovaná ekologickou polyuretanovou pěnou o tloušťce 60 mm.
 

Všechny výrobky mají ISO 9001, ISO 14001, vyvážejí se do celé Evropy.

K základnímu vybavení patří: elektronický termostat s teplotním displejem, chlazení ventilátorové nebo statické, u prosklených a mrazicích skříní ventilátorové chlazení, automatické odtávání a odpařování kondenzátu, chladivo R 134a nebo R 404a, napětí 230V/50Hz, materiál: zvenku lakované/uvnitř aluminium nebo celo nerezové provedení, polyuretanová izolace - ekologická, komaxitované rošty, zámek dveří, samouzavírací dveře pravé nebo levé, regulovatelné nožky, automatické vypnutí ventilátoru po otevření dveří, okolní teplota od + 16 do +25°C a u verzí s „S“ na konci do výše +43°C okolní teploty. Vnitřní teplota u chladicích skříní +1 až + 10°C, vnitřní teplota u mrazicích skříní  18°C až – 20°C.
 

 

Nadstandardní vybavení k typům s „S“ na konci

  • více dveřové kombinace
  • termostat napojen k monitoringu
  • nerezové rošty
  • pedál k otvírání dveří nohou
  • vnitřní osvětlení


Doprava našich výrobků je zdarma.

zpětvpřednahorutisk
 
KLIMATIZACE
SERVIS
MONTÁŽE
REVIZE
All rights reserved LedoFM s.r.o.
Vyrobilo Eline studio 2012
NEWSLETTER

facebook partneři