Prodej a servis chladicí,
     mrazicí a klimatizační techniky
Úvod
O společnosti
Aktuality
Jak nakupovat
Obchodní podmínky
Kontakty
Nacházíte se: Úvod / O společnosti
zpět

O společnosti

Naše firma působí v oboru chladicí a klimatizační techniky na českém trhu již od roku 1991. Zabýváme se prodejem, montáží a servisem průmyslových chladicích, mrazicích a klimatizačních zařízení.

 

 

Zaměření společnosti LEDO F – M je projekce a dodávka


  • chladicích a mrazicích zařízení a technologií
  • montáž chladicích a mrazicích boxů
  • kondenzačních jednotek, výparníků, rozvaděčů, sdružených jednotek
  • klimatizačních jednotek
  • revize el. zařízení
  • vybavení prodejen, marketů, restaurací a provozu velkých kuchyní
  • návrhů a výpočtů tepelných bilancí
  • regulační techniky Danfoss, Alco, Eliwell aj.


Jsme distributorem značky LEDO PROFI v České republice, máme výhradní zastoupení Evropské firmy BOLARUS S.A., jejichž výrobky se úspěšně vyvážejí do všech států Evropské Unie, což svědčí o jejich kvalitě a výhodných cenách.

Tyto chladicí a mrazicí zařízení jsou vyrobena špičkovou technologií, laserovými řezacími stroji, z pozinkovaného plechu, na který je speciální technologií nanášen lak vypalováním. Nerezové produkty jsou vyrobeny z kvalitní potravinářské oceli AISI 304. Komponenty těchto zařízení jsou termostaty ELIWELL – Itálie a motor kompresory Danfoss – Dánsko.

Náš sortiment tvoří především profi gastro zařízení, chladicí a mrazicí skříně v provedení bílý lak nebo celonerezové (INOX), prosklené nebo s plnými dveřmi, chladicí vitríny obslužné a přístěnné, celonerezové chladicí nebo mrazicí stoly, včetně celonerezových nadstaveb, distributory salátů aj. V zastoupení jiných firem také dále dodáváme šokové zchlazovače a výrobníky ledu. Na výrobky Ledo profi poskytujeme záruku 12 měsíců a zajišťujeme záruční i pozáruční servis, doprava zdarma.

Naším prvořadým cílem je uspokojit zákazníka především širokou nabídkou sortimentu a kvalitními službami za příznivé ceny.

 

 

Historie firmy LEDO F – M, s.r.o. Frýdek-Místek


Firma Ledo byla založena v roce 1991. Jako servisní organizace pro střední chlazení a klimatizaci. Ještě téhož roku získala zastoupení výrobce chladicí techniky Frigera Kolín a prodejní zastoupení Frigera Linde Bercun. Společně se sedmi odborníky se v oboru dynamicky rozvinula v úspěšnou společnost s celorepublikovou působností. V roce 1993 byla přetransformována na společnost s ručením omezeným s názvem LEDO F-M, s.r.o.

V témže roce byl zakoupen objekt na ulici Palkovické 305, který byl dobudován na nynější sídlo firmy. Naše firma rozšířila své zastoupení o několik výrobců chladící techniky v České republice a získala generální zastoupení pro Českou republiku od firmy Bolarus v Polsku. Dále se zabýváme prodejem na úrovni velkoobchodu, budováním izolačních chladících a mrazicích prostorů, montáží chladících a mrazicích technologií, včetně výpočtů a návrhů tepelných bilanci. V neposlední řadě se zabýváme klimatizací prostorů od domácností až po průmyslové prostory.

 

 

Záruku odbornosti a spolehlivosti firmy Ledo je možné definovat v těchto bodech:


  • dodávka a následná montáž zajištěná kvalitním servisem a následným zaškolením práce s technologií
  • velkoobchodem chladicích a mrazicích skříní o obsahu 700 l, 1400 l, nerezových stolů


Vedení firmy zajišťují vysoce vzdělaní odborníci se specializacemi v oborech chladící a mrazící technologie. Proto firma nabízí výrobky které se v praxi dlouhodobě osvědčily: např. JDK, Technoblock, Danfoss, Geotek, Frigera Kolín, Bolarus, Artel, LG, Copeland, Flica, Alco a další.
zpětvpřednahorutisk
 
KLIMATIZACE
SERVIS
MONTÁŽE
REVIZE
All rights reserved LedoFM s.r.o.
Vyrobilo Eline studio 2012
NEWSLETTER

facebook partneři