Prodej a servis chladicí,
     mrazicí a klimatizační techniky
Úvod
O společnosti
Aktuality
Jak nakupovat
Obchodní podmínky
Kontakty
PRODUKTOVÉ MENU
akční zboží nové zboží top zboží nejprodávanější zboží
AKTUALITY
archiv
26.01.
2024
CHLADÍCÍ SKŘÍNĚ BOLARUS - NEJVYŠŠÍ KVALITA PRO CATERINGOVÝ PRŮMYSL
29.04.
2022
Ochrana životního prostředí je pro naši společnost prioritou
17.02.
2022
NOVINKY PRO SEZÓNU 2021
KONTAKT
kontakt
LEDO F–M, s.r.o.
Palkovická 2146
738 01 Frýdek–Místek
kontakt
tel./ fax.: 558 436 087
mobil: 777 915 045
Nacházíte se: Úvod / O společnosti
zpět

O společnosti

Naše firma působí v oboru chladicí a klimatizační techniky na českém trhu již od roku 1991. Zabýváme se prodejem, montáží a servisem průmyslových chladicích, mrazicích a klimatizačních zařízení.

 

 

Zaměření společnosti LEDO F – M je projekce a dodávka


  • chladicích a mrazicích zařízení a technologií
  • montáž chladicích a mrazicích boxů
  • kondenzačních jednotek, výparníků, rozvaděčů, sdružených jednotek
  • klimatizačních jednotek
  • revize el. zařízení
  • vybavení prodejen, marketů, restaurací a provozu velkých kuchyní
  • návrhů a výpočtů tepelných bilancí
  • regulační techniky Danfoss, Alco, Eliwell aj.


Jsme distributorem značky LEDO PROFI v České republice, máme výhradní zastoupení Evropské firmy BOLARUS S.A., jejichž výrobky se úspěšně vyvážejí do všech států Evropské Unie, což svědčí o jejich kvalitě a výhodných cenách.

Tyto chladicí a mrazicí zařízení jsou vyrobena špičkovou technologií, laserovými řezacími stroji, z pozinkovaného plechu, na který je speciální technologií nanášen lak vypalováním. Nerezové produkty jsou vyrobeny z kvalitní potravinářské oceli AISI 304. Komponenty těchto zařízení jsou termostaty ELIWELL – Itálie a motor kompresory Danfoss – Dánsko.

Náš sortiment tvoří především profi gastro zařízení, chladicí a mrazicí skříně v provedení bílý lak nebo celonerezové (INOX), prosklené nebo s plnými dveřmi, chladicí vitríny obslužné a přístěnné, celonerezové chladicí nebo mrazicí stoly, včetně celonerezových nadstaveb, distributory salátů aj. V zastoupení jiných firem také dále dodáváme šokové zchlazovače a výrobníky ledu. Na výrobky Ledo profi poskytujeme záruku 12 měsíců a zajišťujeme záruční i pozáruční servis, doprava zdarma.

Naším prvořadým cílem je uspokojit zákazníka především širokou nabídkou sortimentu a kvalitními službami za příznivé ceny.

 

 

Historie firmy LEDO F – M, s.r.o. Frýdek-Místek


Firma Ledo byla založena v roce 1991. Jako servisní organizace pro střední chlazení a klimatizaci. Ještě téhož roku získala zastoupení výrobce chladicí techniky Frigera Kolín a prodejní zastoupení Frigera Linde Bercun. Společně se sedmi odborníky se v oboru dynamicky rozvinula v úspěšnou společnost s celorepublikovou působností. V roce 1993 byla přetransformována na společnost s ručením omezeným s názvem LEDO F-M, s.r.o.

V témže roce byl zakoupen objekt na ulici Palkovické 305, který byl dobudován na nynější sídlo firmy. Naše firma rozšířila své zastoupení o několik výrobců chladící techniky v České republice a získala generální zastoupení pro Českou republiku od firmy Bolarus v Polsku. Dále se zabýváme prodejem na úrovni velkoobchodu, budováním izolačních chladících a mrazicích prostorů, montáží chladících a mrazicích technologií, včetně výpočtů a návrhů tepelných bilanci. V neposlední řadě se zabýváme klimatizací prostorů od domácností až po průmyslové prostory.

 

 

Záruku odbornosti a spolehlivosti firmy Ledo je možné definovat v těchto bodech:


  • dodávka a následná montáž zajištěná kvalitním servisem a následným zaškolením práce s technologií
  • velkoobchodem chladicích a mrazicích skříní o obsahu 700 l, 1400 l, nerezových stolů


Vedení firmy zajišťují vysoce vzdělaní odborníci se specializacemi v oborech chladící a mrazící technologie. Proto firma nabízí výrobky které se v praxi dlouhodobě osvědčily: např. JDK, Technoblock, Danfoss, Geotek, Frigera Kolín, Bolarus, Artel, LG, Copeland, Flica, Alco a další.
zpětvpřednahorutisk
 
KLIMATIZACE
SERVIS
MONTÁŽE
REVIZE
All rights reserved LedoFM s.r.o.
Vyrobilo Eline studio 2012
NEWSLETTER

facebook partneři