Prodej a servis chladicí,
     mrazicí a klimatizační techniky
Úvod
O společnosti
Aktuality
Jak nakupovat
Obchodní podmínky
Kontakty
PRODUKTOVÉ MENU
akční zboží nové zboží top zboží nejprodávanější zboží
AKTUALITY
archiv
26.01.
2024
CHLADÍCÍ SKŘÍNĚ BOLARUS - NEJVYŠŠÍ KVALITA PRO CATERINGOVÝ PRŮMYSL
29.04.
2022
Ochrana životního prostředí je pro naši společnost prioritou
17.02.
2022
NOVINKY PRO SEZÓNU 2021
KONTAKT
kontakt
LEDO F–M, s.r.o.
Palkovická 2146
738 01 Frýdek–Místek
kontakt
tel./ fax.: 558 436 087
mobil: 777 915 045
Nacházíte se: Úvod / Obchodní podmínky
zpět

Obchodní podmínky

Pokud u výrobku či zboží není uvedena cena, prosím kontaktujte nás na tel. čísle: 777 915 045 nebo emailu: ledofm@ledofm.cz. Vybrané zboží nelze dočasně koupit přes e-shop.

Děkujeme za pochopení.

Objednáním zboží objednavatel souhlasí s uvedenými podmínkami.

Obchodní podmínky internetového obchodu se řídí níže uvedeným nákupním řádem, jakož i platnou legislativou a obchodními zvyklostmi.  Objednávky učiněné přes tento internetový obchod jsou bez výjimek závazné. Kupující stvrzuje, že se seznámil s obchodními podmínkami a reklamačním řádem. Objednávka je návrhem kupní smlouvy. Smlouva vzniká okamžikem převzetí objednaného zboží kupujícím. Vyplněním registračního formuláře objednávky dává kupující souhlas s archivováním jeho osobních údajů a údajů o jeho nákupech. Tyto údaje budou použity výhradně pro interní potřeby internetového obchodu www.ledofm.cz .

 

 

Objednání zboží


Zboží je možné objednat přes internetový obchod, mailem nebo telefonicky. Pro přijetí objednávky musí být vyplněny všechny požadované položky ve formuláři.

 

 

Dodací lhůty


Expedujeme pouze v pracovní dny a to takto:
  • Při objednání v pracovní dny do 12 hodin bude odesláno zboží tentýž den a následující pracovní den doručeno na Vaši adresu.
  • Při objednání v pracovní dny po 12. hodině a ve dny pracovního klidu bude odesláno zboží další pracovní den následující po obdržení objednávky.
  • Není-li zboží skladem, bude mailem nebo telefonicky upřesněna doba expedice. 
Prodávající neručí za jakékoli škody spojené s opožděným doručením. Při platbě převodem z účtu bude zboží expedováno až po připsání celé částky na účet prodávajícího.Před odesláním zakázky obvykle telefonicky kontaktujeme zákazníka, proto prosíme uvádějte vždy platná a aktivní telefonní čísla, jinak Vám zboží nebude doručeno.
Grafické materiály a fotografie se mohou mírně lišit od skutečnosti.

 

 

Způsob dodání zboží


  • Přepravní službou.
  • Osobní odběr v provozovně dodavatele.

 

 

Doprava


Dopravné pro zboží LEDO FM nad 2 000 Kč je ZDARMA!!!

 

 

Cena zboží


Cena jednotlivého zboží je uvedena v jeho detailech a platí na tomto e-shopu. Jako kupní cena je vždy považována částka uvedená u zboží v den potvrzení objednávky. Tato cena bude účtována včetně DPH. Pokud u vybraného výrobku či zařízení není uvedena cena, prosím kontakujte nás na tel. čísle 777 915 045 nebo na e-mailu ldofm@ledofm.cz.

 

 

Platební podmínky


Zboží je dodáváno pouze po připsání potvrzené částky na účet dodavatele, v případě předchozí dohody lze zboží vyzvednout v provozovně dodavatele oproti platbě v hotovosti, případně zaslat zboží na dobírku.

 

 

Způsob platby:


  • Bankovní převod – při osobním odběru nebo zaslání zboží po úhradě zálohové faktury
  • Dobírkou - při předání zboží, platba přepravní službě

 

 

Ověření


Provozovatel (dodavatel) si vyhrazuje právo telefonicky, popř. e-mailem ověřovat správnost poskytnutých údajů a validitu objednávek (zejména u objednávek většího rozsahu).

 

 

Dostupnost zboží


Provozovatel si vyhrazuje právo zrušení (nepřijetí) objednávky, nebo jejího částečného plnění v případě, kdy požadované zboží bylo staženo z prodeje nebo není dále výrobcem dodáváno.

 

 

Reklamace


Na zakoupené zboží se vztahuje 3 měsíce bezplatný servis od data prodeje výrobku a 12 měsíců záruka na náhradní díly od data prodeje výrobku. Poskytované záruky se nevztahují na poškození, způsobená případnou neodbornou montáží, nevhodným používáním apod. O uznání záruky rozhoduje odborné pracoviště dodavatele, popřípadě jím autorizovaný servis

 

 

Ochrana osobních údajů


Osobní údaje, které zákazník poskytne pro obchodní transakci nebo pro registraci do obchodu, nebudou poskytovány třetím stranám a bude s nimi nakládáno dle příslušných zákonných ustanovení. Obchodní vztahy v tomto internetovém obchodě se řídí platnými ustanoveními Obchodního zákoníku a dalších souvisejících právních norem a předpisů.


"Pokyny pro odkládání (likvidaci) elektrozařízení od občanů"


Žádné elektrozařízení nesmí být vyhozeno do komunálního odpadu.Symbol přeškrtnuté podtržené popelnice označuje tzv. nová elektrozařízení, tj. zařízení dovezená nebo vyrobená po 13.8.2005 a rovněž (explicitně) označuje, že tento výrobek nesmí být vyhozen do komunálního odpadu. Povinností uživatele je předat jakékoli upotřebené elektrozařízení na předem určené sběrné místo pro recyklaci elektrických a elektronických zařízení. Třídění a recyklace takovéhoto odpadu pomůže uchovat přírodní prostředí a zajistí takový způsob recyklace, který ochrání zdraví a životní prostředí člověka. Další informace o možnostech odevzdání odpadu k recyklaci získáte na příslušném obecním nebo městském úřadě, od firmy zabývající se sběrem a svozem odpadu, na webových stránkách kolektivních systémů (www.asekol.cz), na portále MŽP (registr míst zpětného odběru) nebo v obchodě, kde jste produkt zakoupili. Zařízení odevzdávejte nedemontované, kompletní. Elektrozařízení obsahují některé nebezpečné látky a řádným odložením nedemontovaného zařízení tak bude zajištěno, že z výrobku neuniknou žádné škodlivé látky a že s nimi bude ekologicky naloženo. Tím bude omezen škodlivý vliv na životní prostředí a lidské zdraví."„Důležité: informujeme zákazníky, že ekologická likvidace našich výrobků podle Zákona o odpadech č. 185/2001 Sb. a Vyhlášky MŽP č. 237/2002 Sb. je zajištěna “Smlouvou o zajištění společného plnění” v rámci kolektivního systému ASEKOL, s. r. o. Seznam sběrných míst a jejich provozních doba včetně telefonních čísel je uveden na webových stránkách www.sekol.cz nebo v Registru míst zpětného odběru na stránkách MŽP.
zpětvpřednahorutisk
 
KLIMATIZACE
SERVIS
MONTÁŽE
REVIZE
All rights reserved LedoFM s.r.o.
Vyrobilo Eline studio 2012
NEWSLETTER

facebook partneři