Prodej a servis chladicí,
     mrazicí a klimatizační techniky
Úvod
O společnosti
Aktuality
Jak nakupovat
Obchodní podmínky
Kontakty
Nacházíte se: Úvod / Obchodní podmínky
zpět

Obchodní podmínky

Pokud u výrobku či zboží není uvedena cena, prosím kontaktujte nás na tel. čísle: 777 915 045 nebo emailu: ledofm@ledofm.cz. Vybrané zboží nelze dočasně koupit přes e-shop.

Děkujeme za pochopení.

Objednáním zboží objednavatel souhlasí s uvedenými podmínkami.

Obchodní podmínky internetového obchodu se řídí níže uvedeným nákupním řádem, jakož i platnou legislativou a obchodními zvyklostmi.  Objednávky učiněné přes tento internetový obchod jsou bez výjimek závazné. Kupující stvrzuje, že se seznámil s obchodními podmínkami a reklamačním řádem. Objednávka je návrhem kupní smlouvy. Smlouva vzniká okamžikem převzetí objednaného zboží kupujícím. Vyplněním registračního formuláře objednávky dává kupující souhlas s archivováním jeho osobních údajů a údajů o jeho nákupech. Tyto údaje budou použity výhradně pro interní potřeby internetového obchodu www.ledofm.cz .

 

 

Objednání zboží


Zboží je možné objednat přes internetový obchod, mailem nebo telefonicky. Pro přijetí objednávky musí být vyplněny všechny požadované položky ve formuláři.

 

 

Dodací lhůty


Expedujeme pouze v pracovní dny a to takto:
  • Při objednání v pracovní dny do 12 hodin bude odesláno zboží tentýž den a následující pracovní den doručeno na Vaši adresu.
  • Při objednání v pracovní dny po 12. hodině a ve dny pracovního klidu bude odesláno zboží další pracovní den následující po obdržení objednávky.
  • Není-li zboží skladem, bude mailem nebo telefonicky upřesněna doba expedice. 
Prodávající neručí za jakékoli škody spojené s opožděným doručením. Při platbě převodem z účtu bude zboží expedováno až po připsání celé částky na účet prodávajícího.Před odesláním zakázky obvykle telefonicky kontaktujeme zákazníka, proto prosíme uvádějte vždy platná a aktivní telefonní čísla, jinak Vám zboží nebude doručeno.
Grafické materiály a fotografie se mohou mírně lišit od skutečnosti.

 

 

Způsob dodání zboží


  • Přepravní službou.
  • Osobní odběr v provozovně dodavatele.

 

 

Doprava


Dopravné pro zboží LEDO FM nad 2 000 Kč je ZDARMA!!!

 

 

Cena zboží


Cena jednotlivého zboží je uvedena v jeho detailech a platí na tomto e-shopu. Jako kupní cena je vždy považována částka uvedená u zboží v den potvrzení objednávky. Tato cena bude účtována včetně DPH. Pokud u vybraného výrobku či zařízení není uvedena cena, prosím kontakujte nás na tel. čísle 777 915 045 nebo na e-mailu ldofm@ledofm.cz.

 

 

Platební podmínky


Zboží je dodáváno pouze po připsání potvrzené částky na účet dodavatele, v případě předchozí dohody lze zboží vyzvednout v provozovně dodavatele oproti platbě v hotovosti, případně zaslat zboží na dobírku.

 

 

Způsob platby:


  • Bankovní převod – při osobním odběru nebo zaslání zboží po úhradě zálohové faktury
  • Dobírkou - při předání zboží, platba přepravní službě

 

 

Ověření


Provozovatel (dodavatel) si vyhrazuje právo telefonicky, popř. e-mailem ověřovat správnost poskytnutých údajů a validitu objednávek (zejména u objednávek většího rozsahu).

 

 

Dostupnost zboží


Provozovatel si vyhrazuje právo zrušení (nepřijetí) objednávky, nebo jejího částečného plnění v případě, kdy požadované zboží bylo staženo z prodeje nebo není dále výrobcem dodáváno.

 

 

Reklamace


Na zakoupené zboží se vztahuje 3 měsíce bezplatný servis od data prodeje výrobku a 12 měsíců záruka na náhradní díly od data prodeje výrobku. Poskytované záruky se nevztahují na poškození, způsobená případnou neodbornou montáží, nevhodným používáním apod. O uznání záruky rozhoduje odborné pracoviště dodavatele, popřípadě jím autorizovaný servis

 

 

Ochrana osobních údajů


Osobní údaje, které zákazník poskytne pro obchodní transakci nebo pro registraci do obchodu, nebudou poskytovány třetím stranám a bude s nimi nakládáno dle příslušných zákonných ustanovení. Obchodní vztahy v tomto internetovém obchodě se řídí platnými ustanoveními Obchodního zákoníku a dalších souvisejících právních norem a předpisů.


"Pokyny pro odkládání (likvidaci) elektrozařízení od občanů"


Žádné elektrozařízení nesmí být vyhozeno do komunálního odpadu.Symbol přeškrtnuté podtržené popelnice označuje tzv. nová elektrozařízení, tj. zařízení dovezená nebo vyrobená po 13.8.2005 a rovněž (explicitně) označuje, že tento výrobek nesmí být vyhozen do komunálního odpadu. Povinností uživatele je předat jakékoli upotřebené elektrozařízení na předem určené sběrné místo pro recyklaci elektrických a elektronických zařízení. Třídění a recyklace takovéhoto odpadu pomůže uchovat přírodní prostředí a zajistí takový způsob recyklace, který ochrání zdraví a životní prostředí člověka. Další informace o možnostech odevzdání odpadu k recyklaci získáte na příslušném obecním nebo městském úřadě, od firmy zabývající se sběrem a svozem odpadu, na webových stránkách kolektivních systémů (www.asekol.cz), na portále MŽP (registr míst zpětného odběru) nebo v obchodě, kde jste produkt zakoupili. Zařízení odevzdávejte nedemontované, kompletní. Elektrozařízení obsahují některé nebezpečné látky a řádným odložením nedemontovaného zařízení tak bude zajištěno, že z výrobku neuniknou žádné škodlivé látky a že s nimi bude ekologicky naloženo. Tím bude omezen škodlivý vliv na životní prostředí a lidské zdraví."„Důležité: informujeme zákazníky, že ekologická likvidace našich výrobků podle Zákona o odpadech č. 185/2001 Sb. a Vyhlášky MŽP č. 237/2002 Sb. je zajištěna “Smlouvou o zajištění společného plnění” v rámci kolektivního systému ASEKOL, s. r. o. Seznam sběrných míst a jejich provozních doba včetně telefonních čísel je uveden na webových stránkách www.sekol.cz nebo v Registru míst zpětného odběru na stránkách MŽP.
zpětvpřednahorutisk
 
KLIMATIZACE
SERVIS
MONTÁŽE
REVIZE
All rights reserved LedoFM s.r.o.
Vyrobilo Eline studio 2012
NEWSLETTER

facebook partneři