Prodej a servis chladicí,
     mrazicí a klimatizační techniky
Úvod
O společnosti
Aktuality
Jak nakupovat
Obchodní podmínky
Kontakty
PRODUKTOVÉ MENU
akční zboží nové zboží top zboží nejprodávanější zboží
AKTUALITY
archiv
26.01.
2024
CHLADÍCÍ SKŘÍNĚ BOLARUS - NEJVYŠŠÍ KVALITA PRO CATERINGOVÝ PRŮMYSL
29.04.
2022
Ochrana životního prostředí je pro naši společnost prioritou
17.02.
2022
NOVINKY PRO SEZÓNU 2021
KONTAKT
kontakt
LEDO F–M, s.r.o.
Palkovická 2146
738 01 Frýdek–Místek
kontakt
tel./ fax.: 558 436 087
mobil: 777 915 045
Nacházíte se: Úvod / Aktuality / Chladicí a mrazicí nerezové stoly
zpět

Chladicí a mrazicí nerezové stoly

29.08.
2014
V naší nabídce chladicích a mrazicích zařízení naleznete také chladicí a mrazicí stoly / pulty do zázemí. Jedná se o označení: chladicí SCH 2 INOX, SCH 3 INOX, SCH 4 INOX, mrazicí SCHN 2 INOX, SCHN 3 INOX . Tyto zařízení jsou určeny k uskladnění chlazených potravin a nápojů.

Chladicí a mrazicí nerezové stoly


Chlazení stolů je ventilátorové. Pro zajištění čerstvosti potravin, na kterou je kladen důraz obzvláště v profesionální oblasti, má rozhodující roli kvalita chlazení zařízení. Hlavními požadavky jsou rychlé zchlazení uložených potravin a teplotní stabilita.

 

Použitím vysoce kvalitních komponentů (kompresory Danfoss, regulace Eliwell) je zajištěna životnost přístroje po mnoho let.

Ve všech profesionálních oblastech, ve kterých je čerstvost potravin těžištěm kvality, jsou na chladničky a mrazničky kladeny velké požadavky. Časté otvíraní dveří, ukládání velkého množství potravin a nápojů nebo vysoká okolní teplota kuchyně apod. Kombinace velkého chladicího výkonu a výbavy pro profesionální potřeby nabízí výkon pro nejvyšší profesionální požadavky.
 

Chladicí a mrazicí systém s vysokou účinností
 

Chladicí agregáty jsou ve spojení s dynamickým chlazením a přesným elektronickým řízením dimenzovány na nejvyšší požadavky. Speciálně vyvinutým prouděním vzduchu ve vnitřním prostoru je dosaženo optimálního rozdělení chladu v celém zařízení. I při častém otvírání dveří a ukládání velkého množství čerstvých potravin zaručuje systém cirkulace vzduchu vždy požadovaný chladicí výkon. Při otevření dveří je ventilace zastavena. Chlad tak zůstává v přístroji a cenná energie je tím ušetřena. Odmrazování probíhá automaticky. Chladicí komponenty jsou integrovány bezpečně v dobře přístupné boční části zařízení.
 

Dveře zařízení lze snadno otvírat pomocí madla integrovaného do dveří v jejich jedné části nebo po celé šířce. Nejsou zde žádné vyčnívající díly, které by zasahovaly do prostoru a ovlivňovaly tak průběh práce okolí. Robustní dveře jsou snadno čistitelné, těsnění dveří je snadno vyměnitelné. Dveře jsou samouzavírací.
 

Nerezové produkty jsou vyrobeny z kvalitní potravinářské oceli AISI 304, zařízení jsou izolovaná ekologickou polyuretanovou pěnou o tloušťce 50 mm.
 

Všechny výrobky mají ISO 9001, vyvážejí se do celé Evropy.
 

K základnímu vybavení patří: elektronický termostat s teplotním displejem, ventilátorové chlazení, automatické odtávání a odpařování kondenzátu, chladivo R 134a nebo R 404a, napětí 230V/50Hz, materiál: celo nerezové provedení, polyuretanová izolace - ekologická, komaxitované rošty,  samouzavírací dveře nebo zásuvky, regulovatelné nožky, automatické vypnutí ventilátoru po otevření dveří, přizpůsobeno pro okolní teplotu do výše +43°C. Vnitřní teplota chladicích pultů je dimenzovaná od +2 do + 10°C, vnitřní teplota u mrazicích pultů od - 18°C do – 20°C.
 

Nadstandardní vybavení

- zásuvková verze

- granitová pracovní deska / granitová pracovní deska s barierami

- nerezové rošty o rozměru GN 1/1

- dodatečné vodicí lišty

- nádoby GN 1/1 - hl. 150 mm

- termostat uzpůsobený na monitoring

- verze TROPIC - přizpůsobení k okolní teplotě +16 … +43°C, 60% HR

- zadní lem o výšce 50 mm

- nerezové nohy vyšší o 30 mm

- prosklené dveře
 

 

Doprava našich výrobků je zdarma.

www.ledofm.cz/produkty/chladici-stoly-inox.html

www.ledofm.cz/produkty/mrazici-stoly-inox.html