Prodej a servis chladicí,
     mrazicí a klimatizační techniky
Úvod
O společnosti
Aktuality
Jak nakupovat
Obchodní podmínky
Kontakty
Nacházíte se: Úvod / Aktuality / Nový e-shop Ledofm.cz
zpět

Nový e-shop Ledofm.cz

28.05.
2012
Vítáme Vás v nově otevřeném e-shopu. Nabízíme Vám novou možnost nákupu průmyslových chladicích a mrazicích zařízení u nás.

Nenechte se svést levností čínských výrobků, kvalita má svoji cenu, dejte na kvalitní a dobře zavedenou značku.


Nabízíme Vám univerzální chladicí a mrazicí velkokapacitní skříně v provedení celo nerezovém nebo v bílém laku. Zařízení dodáváme také v provedení uvnitř nerez a vně bílý lak.

Chladicí a mrazicí skříně mají buď plné, nebo prosklené dveře. Korpus je izolovaný ekologickou polyuretanovou pěnou o tloušťce 60 mm, samouzavírací dveře se zámkem jsou vybaveny vyměnitelným vtlačovacím těsněním. Odtávání a odpařování kondenzátu je automatické, chlazení je buď ventilátorové, nebo statické dle požadavků zákazníka. Vypnutí ventilátoru po otevření dveří. Nohy jsou regulovatelné v rozmezí do 50 mm. Zařízení jsou vybaveny kompresory značky Danfoss a digitálními termostaty značky Eliwell. Ve standardním vybavení jsou komaxitované rošty o rozměrech GN a vodící lišty. Lze také objednat rošty nerezové, háky na maso, topné tyče k odtávání, zvukový alarm, nožní pedál k otvírání dveří, vnitřní osvětlení, registrátor teploty, madlo vlisované po celé délce dveří.

 

V naši nabídce najdete také další gastro zařízení, jako jsou obslužné chladicí vitríny, přístěnné chladicí vitríny s agregátem i bez agregátu, které se dají kompletovat do sestav. Dále reklamní přístěnné vitríny, chladicí a mrazicí nerezové stoly a pulty, v provedení s dveřmi nebo zásuvkami, distributory salátů. Nabízíme také chladicí a mrazicí zařízení pro farmaceutické a laboratorní účely.

E-shop Ledofm.cz je postupně doplňován produkty. Pro více informací nás kontaktujte.

zpětvpřednahorutisk
 
KLIMATIZACE
SERVIS
MONTÁŽE
REVIZE
All rights reserved LedoFM s.r.o.
Vyrobilo Eline studio 2012
NEWSLETTER

facebook partneři