Prodej a servis chladicí,
     mrazicí a klimatizační techniky
Úvod
O společnosti
Aktuality
Jak nakupovat
Obchodní podmínky
Kontakty
PRODUKTOVÉ MENU
akční zboží nové zboží top zboží nejprodávanější zboží
AKTUALITY
archiv
26.01.
2024
CHLADÍCÍ SKŘÍNĚ BOLARUS - NEJVYŠŠÍ KVALITA PRO CATERINGOVÝ PRŮMYSL
29.04.
2022
Ochrana životního prostředí je pro naši společnost prioritou
17.02.
2022
NOVINKY PRO SEZÓNU 2021
KONTAKT
kontakt
LEDO F–M, s.r.o.
Palkovická 2146
738 01 Frýdek–Místek
kontakt
tel./ fax.: 558 436 087
mobil: 777 915 045
Nacházíte se: Úvod / Aktuality / Chladicí skříně Liebherr
zpět

Chladicí skříně Liebherr

05.10.
2015
Nové nápady pro životní prostředí

Profesionální přístroje pro komerční použití


Ve všech profesionálních oblastech, ve kterých je čerstvost potravin těžištěm kvality, jsou na chladničky kladeny obzvlášť velké požadavky. Liebherr má proto speciální program, který je svou kvalitou chlazení a použitými materiály koncipován pro ty nejvyšší požadavky. Časté otevírání dveří, ukládání velkého množství potravin nebo nápojů nebo vysoké teploty  v kuchyni. Kombinace velkého chladícího výkonu, až do detailu kvalitního zpracování a pro profesionální potřeby navržené výbavy nabízí "čerstvý" výkon pro nejvyšší profesionální požadavky.
 
 

Kvalita výrobku na nejvyšší úrovni


Kvalita výrobku a s ní spojená dlouhá životnost v profesionální oblasti má rozhodující vliv na ekologickou bilanci přístroje. Použitím vysoce kvalitních komponent je zajištěna životnost přístroje po mnoho let. Pro zajištění čerstvosti potravin, na kterou je kladen důraz obzvláště v profesionální oblasti, má rozhodující roli kvalita chlazení přístroje. Hlavními tématy jsou rychlé zchlazení uložených potravin, teplotní stabilita a rychlost při odmrazování. Ve všech oblastech, kde je denně zpracováno velké množství potravin, má hlavní roli hygiena, na kterou Liebherr přísně dbá již při konstruování  přístroje: Tak jsou například povrchy přístroje provedeny pokud možno bez spár a hran. Vnitřní povrch je z hlubokotažného materiálu a tak ho lze snadno čistit. 


ActiveGreen


ActiveGreen začíná u Liebherru  již při navrhování profesionálních chladniček a mrazniček. Pro spolehlivou a bezpečnou funkci a maximální energetickou účinnost i při nejvyšších požadavcích profesionálního nasazení používá Liebherr vysoce jakostní komponenty. Profi přístroje Liebherr jsou obzvlášť energeticky úsporné, protože jsou v nich spojeny přesné řízení a vysoce účinné chladící komponenty. Liebherr je první výrobce, který celý svůj výrobní program profesionálních chladniček a mrazniček přestavěl na ekologická chladicí média R 290 a R 600a. Tato chladicí média neobsahují freon a nemají žádný škodlivý vliv na ozónovou vrstvu a s tím spojený skleníkový efekt. Použití nových, vysoce efektivních kompresorů umožnilo značně snížit spotřebu elektrické energie přístrojů. 

 


Univerzální chladničky s cirkulací vzduchu od Liebherru jsou ideální, pokud je potřebné rychlé zchlazení právě vloženého zboží. Tak lze například za podstatně kratší dobu zchladit velké množství osvěžujících nápojů a dále je prodat než u přístroje se statickým chlazením. Tento chladicí systém zajišťuje rovnoměrnou úroveň teploty a vlhkosti rovnoměrně v celém vnitřním prostoru. Teplota je nastavitelná v rozsahu 0°C až +15°C


Výrobky můžete najít na níže uvedeném odkazu.
www.ledofm.cz/produkty/chladici-skrine-liebherr.html
zpětvpřednahorutisk
 
KLIMATIZACE
SERVIS
MONTÁŽE
REVIZE
All rights reserved LedoFM s.r.o.
Vyrobilo Eline studio 2012
NEWSLETTER

facebook partneři